Loading...

Eurocao Tyčinky, rýže z tmavé polevy (60 g)

Eurocao tyčinky z tmavé polevy. Balení 60 g.

Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

50 Kč
83.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Čokoládové tyčinky, rýže z tmavé polevy jsou skvělé zdobení na zákusky a dorty všeho druhu. Vašim výrobkům dodá luxusní vzhled. Je připravena k okamžitému použití. Je jen na vás, co s nimi ozdobíte, fantazii se meze nekladou.

Hmotnost

Balení obsahuje: 60 g

Složení produktu

cukr, plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, potahová látka E553b, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, aroma

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2187 kJ
Energetická hodnota kcal 522,6 kcal
Tuky 30,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 28,6 g
Sacharidy 55,5 g
    - z toho cukry 52,8 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 4,6 g
Sůl 0,34 g

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové zdobení
Výrobce Eurocao
EAN 8594217871437
Kód produktu DR-201001/C60

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna. Balení 75 g.

76 Kč
101.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové kousky 50% kakaa 100g - RUF

Čokoládové hobliny s 50% kakaa jsou skvělou ozdobou dezertů.

54 Kč
54 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení od RUF. Balení 38 g.

76 Kč
200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoladové decorace motýl, 12ks - Gunthart

Čokoladové decorace motýl, 12ks - Gunthart

Čokoládové dekorace motýl. V balení 12 ks.

82 Kč

Skladem > 10 ks